1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Про переваги пілотного Аграрного реєстру говорили на Ковельщині

Про переваги пілотного Аграрного реєстру говорили на Ковельщині

11 лютого 2020 року в залі засідань Ковельської районної державної адміністрації та в Голобській об’єднаній територіальній громаді для агровиробників району працювала мобільна група операторів щодо впровадження електронного фермерського реєстру "Державний аграрний реєстр. У зустрічах з аграріями, яких загалом налічувало близько 60 осіб взяли участь юристи Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Надія Клімук та Оксана Воробей.

Завданням фахівців правової допомоги під час мобільних виїздів є здійснення консультування щодо земельного законодавства. Серед питань, що сьогодні хвилювали громадян були питання порядку визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування на підставі сертифіката, алгоритм дій при виявленні помилки в державному акті на право власності на землю, процедура продовження оренди землі, зміна цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення та інші.

З-поміж консультувань щодо земельних питань, присутніх проінформували про систему безоплатної правової, а саме: ознайомили з видами правових послуг, які можна отримати звернувшись до Ковельського МЦ з надання БВПД та до Бюро безоплатної правової допомоги, також розповіли про категорії суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

В ході зустрічей серед присутніх аграріїв було розповсюджено інформаційно-роз’яснювальні матеріали виготовлені Ковельським місцевим центром під назвою «Державний аграрний реєстр».

Ознайомитися з планом роботи мобільних команд операторів можна за посиланням: https://bit.ly/3b6F9ol

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна з 5 лютого за посиланням: http://www.ar.gov.ua

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео:

https://bit.ly/31c7h5c

https://bit.ly/2tczqfR

Довідково:
Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63. (пн-пт з 9:00 до 18:00). kovel.volyn@legalaid.lt.ua.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).


#ПравоваДопомога

Коментарі

Читайте також

Як укласти шлюб?

Як укласти шлюб?
Одним із основних інститутів сімейного права України є шлюб. Однак, лише зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану шлюб є підставою набуття подружжям взаємних прав та обов’язків, визначених сімейним законодавством.

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
Як повідомляє Координаційний центр з надання правової допомоги, конкурс триватиме з 20 січня по 30 березня 2020 року. Що необхідно для участі у конкурсі?