Стиль кантрі в інтер'єрі

Саме завдяки традиціям кожної нації, в культурі формується дивно-унікальний стиль кантрі, який має своєрідні відмінні особливості. Даний стиль таїть у собі надзвичайну простоту сільського укладу і близькість до природи, які разом надають природний затишок. Найголовніше в стилі інтер'єру кантрі, це досягнення ефекту простоти, створення відмінного радісного настрою, відчуття близькості до сільського життя.

Свою красу стиль кантрі в більшості випадків дарує в заміських будинках і дачах. Але нерідко його можна зустріти і при обладнанні квартир, особливо на кухнях, в спальнях і віталень, де без проблем можна реалізувати справжній витвір мистецтва. Необхідно підтримувати основні обов'язки, покладені на даний стиль, а саме екологічність, натуральність і почуття сільського побуту.

Всі сучасні матеріали, лінолеум, кераміка, пластик та інші, зовсім не підходять для даного стилю. Навіть хромовані і скляні поверхні зводяться до мінімуму.

Головне, максимальне наближення з природою, тому колірна палітра повинна мати зелений, жовтий, блакитний і інші кольори. Також необхідно потурбуватись і про квітники або сад навколо будинку.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.