Захистити село – зберегти Україну

Таке завдання поставила Юлія Тимошенко на XIV з’їзді ВО «Батьківщина», що відбувся минулої суботи в Києві.

Політик заявила, що сьогодні «доля держави – в руках десятків тисяч членів партії». Адже торік у грудні, «Батьківщина» стала лідером за кількістю обраних місцевих депутатів та голів ОТГ. Тоді перемогу отримали 645 висуванців партії.

«Ми маємо вибороти право поставити Україну на ноги!» – наголосила лідер партії.

За її словами, «біда в тому, що Україною керують ті, хто її не любить, не цінує, не служить їй, хто за неї не вболіває».

Юлія Тимошенко переконана: якщо влада не робить життя однієї людини гідним і щасливим, то ця влада йде не тією дорогою.

«Вибори до місцевих громад – це не просто вибори, це захист наших маленьких громад від знищення», – підсумувала політик.

Делегати з’їзду ухвалили рішення брати участь у місцевих виборах, що відбудуться 30 квітня цього року. На Волині депутатів та голів рад обиратимуть у п’яти об’єднаних територіальних громадах – Самарівській та Забродівській Ратнівського, Вишнівській – Любомльського, Колодяжненській – Ковельського та Заборольській Луцького районів. Тому делегація волинян (а це більш як 60 осіб) була чи не найбільш представницькою на партійному зібранні.

За словами в. о. голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерія Бондарука, в кожній із цих громад є чимало активних партійців, які готові поборотися за представницький мандат ОТГ.

– Нам є з чим йти до людей, бо позиція «Батьківщини» як у парламенті, так і в місцевих радах чітка й однозначна – відстоювати права людей на якісні медичні та освітні послуги, сприяти розвитку одноосібних селянських господарств, захищати фермерів та малих землевласників від рейдерських атак.