Юлія Тимошенко: У пенсійну реформу Гройсмана «запакували» стратегію знищення пенсіонерів.

«Батьківщина» виступає за підвищення та осучаснення пенсій, але проти стратегії знищення пенсіонерів, яку «запакували» в пенсійну реформу уряду Володимира Гройсмана. Про це під час виступу з парламентської трибуни заявила голова фракції Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» закликала колег-депутатів не ухвалювати урядову пенсійну реформу, адже вона призведе до знищення життя українців, які працювали впродовж усього життя.

«Пенсійна реформа, яку пропонує уряд, збільшить страховий стаж: люди, які не відпрацюють 35 років для безперервного страхового стажу, не матимуть права отримати виплати за віком. Це означатиме, що вони отримуватимуть пенсію з 63 – 6 5 і більше років залежно від страхового стажу. Не можна за це категорично голосувати!», – переконана Юлія Тимошенко.

На її думку, маніпуляції Кабінету міністрів Гройсмана з пенсійною реформою полягають у тому, що уряд не індексує та не осучаснює пенсії згідно з чинним законодавством, а під виглядом зростання виплат за віком збільшує страховий стаж до 35 років.

«Батьківщина» вимагає провести індексацію пенсій на рівень інфляції, що передбачено українським законодавством, а також скасувати антиконституційне оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів.