Юлія Тимошенко: Перший мільйон підписів уже є!

«Батьківщина» вже зібрала перший мільйон підписів проти розпродажу української землі. А загалом, планує зібрати 10 мільйонів підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення. Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила під час агрофоруму на Дніпропетровщині.

Політик наголосила, що «Батьківщина» має намір зібрати стільки підписів людей проти продажу сільськогосподарської землі, скільки б цього вимагалося на Всеукраїнському референдумі і навіть більше, аби донести до президента та парламенту думку українців.

Юлія Тимошенко нагадала, що за вказівкою влади «кишеньковий» суддя президента одним розчерком пера заборонив Всеукраїнський референдум щодо відкриття земельного ринку. Народний депутат підкреслила, що «українські чорноземи можуть нагодувати 320 мільйонів людей і від продажу готової продукції дати державі приблизно 180 мільярдів євро на рік». Це вдвічі більше, ніж обсяг ВВП України, що становить 90 мільярдів доларів на рік.

Лідер партії «Батьківщина» застерегла – продаж сільськогосподарської землі може повторити ваучеризацію 90-х років, коли стратегічні підприємства відібрали в народу за безцінь.