А наша Оксана – чемпіонка світу!


Оксана Гронович родом із села Ярівка. Закінчила школу у селі Вільхівка Горохівського району. У Луцьк приїхала на навчання, тут і живе. Закінчила магістратуру біологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Цікаво, як же ж починалася sportstory Оксани?)

Спортсменка розказує: «Все почалося із мого приходу в зал «ІнтерАтлетики», що на вулиці Конякіна. На меті мала лише вдосконалити свою фігуру, впринципі, як і більшість дівчаток. Тут і познайомилася з тренером. Заматися пауерліфтингом ніколи не планувала, навіть думки не виникало такої (сміється). Займалася самостійно протягом певного часу, а потім Олег Хом'як (заслужений тренер України з пауерліфтингу) запропонував спробувати себе в цьому спорті. Напевно, побачив якийсь потенціал у мені. От і почала пауерліфтингом займатися у вересні 2015.»

Мабуть, кожному буде цікаво почути про тренування дівчини. Оксана розповіла, що має три тренування на тиждень. Одне тренування займає в середньому 3-4 години. «Повинен бути режим у всьому. Тренування, сон, відпочинок, харчування. Без фанатизму, звичайно, але регулярно і у власне задоволення», - зазначила чемпіонка.

У вільний час від тренувань працює майстером манікюру. Це хоббі, яке стало роботою. А віднедавна почала працювати ще й тренером.

Тренер Олег Хом'як (на фото)

«За перемогу на Чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу 2017 у місті Мінськ боролися до останнього підходу. Їхали боротися за призові місця, але на I місце, якщо чесно, не розраховувала. Конкурентки атомні просто.»

Зібрала суму триборства 357,5 кг у ваговій категорії 52 кг серед юніорок і чемпіонський титул. У кишені є малі золота та срібна нагороди у становій тязі (160кг) і жимі лежачи (77,5кг) відповідно.

Надалі планує працювати в цьому ж напрямку! Тільки розвиватися і вдосконалюватися))

Мотивація від Оксани Гронович: «Потрібно знайти свою справу. Ту, від якої реально кайфуєш. Не від результату, який вона приносить (це приємний бонус), а від самого процесу. Для мене це пауерліфтинг.

І знаєш, як і у всіх людей, бувають моменти, коли хочеться повалятися на дивані, наїстися всього-всього до схочу... просто робити "нічого". Саме тоді згадую просто одне речення :"Ти працюєш на себе і обманюєш ти теж себе." Лінь, як рукою знімає ) )

Ось такими словами чемпіонка закінчила розмову зі мною!
Бажаємо їй мотивації, успіхів, міцного здоров’я, звичайно ж, жіночого щастя і кохання!

Від себе хочу додати, що дуже мотивують такі люди, я горда, що моє оточення – саме такі люди. Для мене Оксана – це сильна особистість, проста в спілкуванні людина та просто крута дівчина!

До нових зустрічей=)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.