1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Представників бізнесу запрошують до участі в онлайн-марафоні з питань банкрутства

Представників бізнесу запрошують до участі в онлайн-марафоні з питань банкрутства

Сектор з питань банкрутства у Волинській області Відділу банкрутства Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) повідомляє про те, що Громадська рада при Міністерстві юстиції України, Спілка кризис-менеджерів України та Центр комерційного права разом з партнерами проводять Всеукраїнський онлайн-марафон, присвячений новому Кодексу України з процедур банкрутства та новій судовій практиці.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Основною метою Онлайн-марафону є доведення до відома та роз'яснення представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України про нюанси нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, яким суттєво змінено права, обов'язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів та арбітражних керуючих.

Найважливішим є питання роз'яснення громадянам України про нові законні можливості реструктурузувати їм свої борги перед банками та мікрофінансовими установами.

Проведення Всеукраїнського Онлайн-марафону на тему: “Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020” буде проведено у період з 13 по 17 квітня 2020 року шляхом відеоконференції у мережі Інтернет.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою:
https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=vsu

Безкоштовно, онлайн, з будь якого міста.

Запрошуємо волинян, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у заході.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Як подати заяву до Європейського суду з прав людини?

Як подати заяву до Європейського суду з прав людини?
Переважна більшість заяв, поданих до Європейського суду з прав людини, визнаються неприйнятними, тобто Суд відхиляє їх, навіть не розглядаючи через невідповідність критеріям прийнятності.

На час скасування прийомів громадян до працівників управління юстиції можна звернутись дистанційно

На час скасування прийомів громадян до працівників управління юстиції можна звернутись  дистанційно
До відома жителів Волинської області! Управління юстиції нагадує номери телефонів своїх структурних підрозділів на Волині.