1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Оплатити послуги, надані відділами ДРАЦС та державними нотаріусами можна онлайн

Оплатити послуги, надані відділами ДРАЦС та державними нотаріусами можна онлайн

Начальник Західного міжрегіонального управління юстиції (м.Львоів) Юрій Добош: "Ми робимо все можливе, аби юстиція ставала зручнішою та швидшою для наших громадян. Зручність та ефективність - наша основна ціль!"

Відтепер жителі Волинської, Львівської та Рівненської областей можуть платити за послуги, надані відділами Державної реєстрації актів цивільного стану, Державними нотаріальними конторами та відділами Державної виконавчої служби через “Приват24”.

А факт оплати можна перевірити по коду квитанції через державний сервіс перевірки квитанцій “Check”. Для цього достатньо обрати установу та ввести код квитанції.

Тобто, замість того, щоб стояти у черзі в касі банку та переплачувати через комісію, усі процедури можна зробити у смартфоні. Таким чином, можна заощаджувати не лише час, а й гроші.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

При Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Львів) діє Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

При Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Львів) діє Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Якщо Ваші права порушені дією чи бездіяльністю державного реєстратора, передбачено порядок оскарження рішення, дії або бездіяльності державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.