1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Очільник західного міжрегіонального управління юстиції розповів про погрози від організаторів корупційних схем

Очільник західного міжрегіонального управління юстиції розповів про погрози від організаторів корупційних схем

Вчора, 29.05 в ефірі телеканалу «Правда ТУТ» Керівник Західного міжрегіонального управління Юстиції України Юрій Добош розповів, що після його призначення на посаду він ледве не щодня отримує погрози на власну адресу і залякування з боку організаторів злочинних схем всередині самої Юстиції.

Він наголосив, що основним пріоритетом його діяльності є викорінення з управління Юстиції злочинних схем, які будуються на реалізації конфіскату. Проте, вочевидь, тим чиновникам, які роками отримували незаконних прибуток на таких схемах, його діяльність недовподоби.

- Це питання на десятки мільйонів гривень. І зазвичай організатори таких злочинних схем займалися конфіскацією лише на папері, а насправді все збувалося на чорному ринку за готівку, а потім перепродавалося українцям. Перша реальна утилізація відбулася лише цієї осені – Міністр Юстиції Денис Малюська показово утилізував 14 тон конфіскованого алкоголю. Наразі я особисто контролюю кожну таку конфіскацію та подальшу утилізацію. І зроблю все, аби викорінити корупцію. Інакшого шляху в нас просто немає, - зазначив Юрій Добош.

Очільник регіонального управління наголосив, що основна його задача – зробити Юстицію прозорим сервісом для громадян. А також анонсував серйозні кадрові чистки всередині системи, аби прибрати усі нелегальні схеми, на яких роками сиділи деякі чиновники.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також