Магазин "Ярмарок" (ФОП Дордієнко К.Г.) займається здирництвом

Доброго дня! Хочу з Вами поділитися важливою інформацією і прошу допомоги! Ми (3 людини) з серпня 2016 року влаштувалися працювати в магазин "Ярмарок" ФОП Дордієнко Катерина Григорівна, який знаходився за адресою Кривий Ріг, Гагаріна 47-а. Нас обіцяли працевлаштувати і гідну зарплату (4-5 тис.). Пропрацювавши, з'явилися проблеми з оплатою заробітної плати, нам її не виплатили мотивуючи це тим, що немає грошей, магазин ще не розкрутився! Йти не зважилися так як була надія, що виплатять.

У грудні 2016 роки нам заплатили лише по 1000 грн. При цьому Дордієнко Катерина Григорівна обіцяла розрахуватися повністю з нами по заробітній платі в перших числах січня 2017 року. Але цього не зробила, і у нас з приводу невиплати заробітної плати виник конфлікт. Ми попередили керівництво, що так не працюватимемо і будемо звільнятися. Потім Дордіенко Катерина Григорівна подзвонила і дозволила взяти з каси по 2000 тисячі (хоча з січня 2017 мінімальна зарплата становить 3200), більше поки не може - немає грошей. Так як працювали не офіційно і звітності не було, заробітну плату нам давали з каси і без відомостей (підписи про те що і коли отримали не було). Ми попрощалися з керівником і сказали, що працювати безкоштовно ніхто не буде.

Після цього через тиждень Дордієнко Катерина Григорівна найняла групу осіб які почали їздити по домівках до нас і вимагати сплатити недостачу 100 000 грн. (Щоб ви розуміли, кожен раз сума звучала різна: починаючи від 30 тисяч закінчуючи 200 тисяч) яку вони нарахували нестачею на магазині (нестача готівкою або товаром вони ще не визначили, кожен раз нові варіанти). Ми сказали що нічого не брали, а в касі такої суми не було і платити нічого не будемо! Потім почалося справжнє беззаконня! Нам почалися дзвінки з погрозами, якщо ми не віддамо цю суму грошей то будуть проблеми у нас і у родичів! Почали дзвонити батькам, родичам і вимагати з них грошей. Ходили по сусідах представлялися поліцією і дізнавалися інформацію про нас. Обклеювали все місто з нашими Фото (які знайшли в соцмережах) де вказано ПІБ, адреса проживання і що я шахрайка. Почали псувати майно, зламували замки в квартирі, обливати фарбою двері, вікна, під'їзди, машини родичів! Створювали оголошення від нашого імені, нібито ми надаємо послуги інтимного характеру.

А коли кожна з нас влаштувалася на нове місце роботи вони знаходили нас, представлялися друзями, СБУ, дізнавалися про наше працевлаштування, вирахували керівництво і вимагали нас звільнити або будуть проблеми .Так як проблем ніхто не хоче, нас доводилося звільняти. Ми колективно написали заяву в Саксаганське відділення поліції яке знаходиться на вулиці Павла Глазового (Балакіна) будинок 2 А. Реєстраційний номер 8152 від 10.04.2017. Але поліція не відкрила кримінальну справу тоді ми написали Скаргу до Саксаганського районного суду і суд ухвалою відкрити кримінальну справу по заяві, але ніяких дій з боку правоохоронних органів так і не було! Вони просто закрили справу. А Дордієнко Катерина Григорівна досі займається здирництвом і не дає нам спокійно жити, постійні погрози по телефону, батькам, загрожує нашим дітям, якщо чесно - страшно ходити вулицями. Ми півроку як не можемо нікуди влаштуватися на роботу. Ми не брали ніяких 100 000 грн. На магазині встановлені камери відеоспостереження і ми просили показати нам відео, де видно, як ми взяли гроші, але його не показують, сказали що видалене... У жовтні була записана розмова з чоловіком на ім'я Сергій Валентинович 0980438501, який дзвонив від Дордієнко і вимагав сплатити борг, і якщо ми ще не зрозуміли, то поки ми не заплатимо, то працювати в цьому місті не будемо і страждати будуть наші рідні.

Просимо у Вас допомоги якось вплинути на цю ситуацію, так як у деяких у нас є діти, їх треба годувати. А складається враження, що 90-ті повернулися.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь