Лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Юлія Тимошенко розпочинає переговори про створення спеціальної парламентської місії, яка прокладе шлях до справжнього миру на Донбасі. Про це вона заявила на пресконференції минулого понеділка, 3 серпня, у Києві.

За її словами, мета парламентської місії – «прокласти реальний шлях до миру», бо влада завела всі мирні переговори в глухий кут та підвела міжнародних партнерів.
«На жаль, некомпетентність, хаос, відсутність дипломатичного досвіду та чіткої патріотичної позиції президента і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності», – заявила Тимошенко.
Політик вважає, що ситуація не має перспектив, поки нею займається чинна влада. Водночас вона нагадала, що Україна – парламентсько-президентська держава, тому саме парламент має взяти відповідальність за встановлення справжнього миру.
Голова «Батьківщини» закликала лідерів парламентських фракцій, депутатів, які мають відповідний досвід та авторитет, створити спеціальну парламентську місію, яка зможе брати активну участь в усіх міжнародних переговорах щодо повернення в Україну миру та територій.
«Нам треба досягти результату. Результат – це відновлення територіальної цілісності України, завершення війни, мир, спокій, нормальне життя країни. Я вірю в цей шлях, і ми починаємо ним рухатися», – підсумувала Тимошенко.