Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, до парламенту потрапили б 4 партії.

Про це свідчать дані свіжого соціологічного опитування, опублікованого групою "Рейтинг".

Так, серед тих українців, хто визначився з вибором і прийде на вибори, голоси розподілилися б таким чином:
"Слуга народу" - 25,9%, ОПЗЖ - 17,6%, ЄС - 15,7%,"Батьківщина" - 10,4%. Решта партій зі значним відривом від цієї четвірки не дотягують до прохідного бар’єра.
Показовою є динаміка рейтингів, наведена соціологічною групою. Так, найбільше і найшвидше падіння демонструє партія Зеленського. При цьому для решти партій з групи лідерів соціологи фіксують поступове зростання.

Так само збільшується кількість незадоволених ситуацією в країні. Лише кожен п’ятий українець нині вважає, що справи в Україні ідуть у правильному напрямку.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 5 серпня 2020 р.

За матеріалами сайту https://apostrophe.ua