Понад 230 млн грн повернули до Держбюджету органи ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Одним із пріоритетних напрямків у роботі працівників державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) є стягнення до Державного бюджету України. Відтак, частина виконавчих документів, що перебувають на виконанні в органах ДВС, складають документи за позовами про стягнення до органів Пенсійного фонду України, стягнення податкового боргу і штрафів у сфері безпеки дорожнього руху.

В цілому, з початку 2020 року працівники органів ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) стягнули до бюджету 230, 9 млн грн. по 54 438 виконавчих документах:

ДВС у Львівській області стягнули 156,1 млн грн. по 25 084 виконавчих провадженнях;
ДВС у Волинській області стягнули 33,7 млн грн. по 17 969 виконавчих провадженнях;
ДВС у Рівненській області стягнули 41,1 млн грн. по 11 385 виконавчих провадженнях.

- Робота з боржниками – це щоденна кропітка праця державних виконавців. За допомогою законодавчих важелів впливу ми досягаємо ефективності у роботі з порушниками платіжної дисципліни, адже сплачені борги дадуть можливість вчасно профінансувати пенсії та виплати громадянам України, - зазначає в.о.начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Богдан Антощук.

Для успішного виконання завдання щодо погашення заборгованості органи ДВС співпрацюють з Управліннями Пенсійного фонду України та з податковими органами. Нагадуємо, що в разі, якщо боржники самостійно не здійснюють сплату заборгованості, державними виконавцями проводяться заходи з примусового виконання рішення, які передбачені чинним законодавством.#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Що змінилося в процедурі державної реєстрації політичних партій?

Що змінилося в процедурі державної реєстрації політичних партій?
28 серпня цього року набули чинності зміни, які регулюють строки проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії.