1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Понад 230 млн грн повернули до Держбюджету органи ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Понад 230 млн грн повернули до Держбюджету органи ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Одним із пріоритетних напрямків у роботі працівників державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) є стягнення до Державного бюджету України. Відтак, частина виконавчих документів, що перебувають на виконанні в органах ДВС, складають документи за позовами про стягнення до органів Пенсійного фонду України, стягнення податкового боргу і штрафів у сфері безпеки дорожнього руху.

В цілому, з початку 2020 року працівники органів ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) стягнули до бюджету 230, 9 млн грн. по 54 438 виконавчих документах:

ДВС у Львівській області стягнули 156,1 млн грн. по 25 084 виконавчих провадженнях;
ДВС у Волинській області стягнули 33,7 млн грн. по 17 969 виконавчих провадженнях;
ДВС у Рівненській області стягнули 41,1 млн грн. по 11 385 виконавчих провадженнях.

- Робота з боржниками – це щоденна кропітка праця державних виконавців. За допомогою законодавчих важелів впливу ми досягаємо ефективності у роботі з порушниками платіжної дисципліни, адже сплачені борги дадуть можливість вчасно профінансувати пенсії та виплати громадянам України, - зазначає в.о.начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Богдан Антощук.

Для успішного виконання завдання щодо погашення заборгованості органи ДВС співпрацюють з Управліннями Пенсійного фонду України та з податковими органами. Нагадуємо, що в разі, якщо боржники самостійно не здійснюють сплату заборгованості, державними виконавцями проводяться заходи з примусового виконання рішення, які передбачені чинним законодавством.#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Що змінилося в процедурі державної реєстрації політичних партій?

Що змінилося в процедурі державної реєстрації політичних партій?
28 серпня цього року набули чинності зміни, які регулюють строки проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії.