Навіть перебуваючи в опозиції, Юлія Тимошенко – це єдиний політик, яка змогла вирішити надзвичайно важливу для українців проблему протидії COVID-19. Якби вона була президентом або прем’єром, ці ефективні механізми працювали б ще з весни, зазначив на своїй Фейсбук-сторінці політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

Він нагадав, що цього тижня Верховна Рада ухвалила підготовлену командою «Батьківщини» постанову, яка зобов’язує Уряд втілювати заходи задля протидії COVID-19, надавати якісну медичну допомогу населенню, а медикам – гідну оплату. Експерт також зауважив, що до цього Тимошенко неодноразово публічно зверталась до президента Зеленського і закликала його створити й очолити Національний штаб боротьби з коронавірусом і втілити алгоритм невідкладних дій для захисту українців від хвороби. Однак Зеленський проігнорував поради команди, яка має досвід боротьби з епідеміями, тож Тимошенко продовжила відстоювати інтереси українців у стінах парламенту, ініціювавши ухвалення відповідної постанови.

«25 жовтня, проголосувавши на місцевих виборах за «Батьківщину», українці дозволять Тимошенко ще більше посилити тиск на владу. І показати Зеленському: мільйони людей, які стоять за Тимошенко і «Батьківщиною», вимагають припинити політику знищення країни. І вимагають виконувати професійні поради Тимошенко. А якщо ні – то піти й передати управління країною таким компетентним державникам, як Тимошенко», – вважає Дмитро Корнійчук.


https://www.rbc.ua