Втрата довіри людей та загострення соціально-політичної кризи в Україні змушує правлячу партію шукати допомоги більш досвідчених політиків. Найкраще на роль "дорослого, здатного навести лад" підходять лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та ця політична сила, зазначив політичний експерт Тарас Загородній.


За його словами, нездатність монобільшості впоратися із ситуацією і необхідність залучати сторонніх фахівців очевидна, але найбільша серед позавладних партій підтримка дозволяє "Батьківщині" висувати умови.

"Юлія Тимошенко – досвідчений гравець і розуміє, що для забезпечення результату, на який сьогодні чекають люди, потрібні повноваження", – наголосив експерт.

Він упевнений, що партія "Слуга народу" гостро відчула початок парламентської кризи, яка посилюється розколом всередині самої політичної сили, а також загрозою падіння рейтингу Володимира Зеленського.

"Парламент уже в кризі, і "Слуги народу" відчувають, що "вже починає хитатися" – згадати хоча б, як ФОПи почали штурмувати парламент. Особливо кризова ситуація склалася з COVID-19 і витратами на дороги. Це корупція, яка буде тягнутися особисто до Зеленського, тому що він активно піарився на "Великому будівництві". А ми всі знаємо, що рейтинг Зеленського тримається лише на тому, що немає конкретних доказів, що він безпосередньо причетний до корупції", – вважає Загородній.

Як повідомлялося, на місцевих виборах за кількістю обраних депутатів "Батьківщина" поступилася лише партії "Слуга народу" і стала кращою серед опозиційних сил, провівши до місцевих рад понад 4500 депутатів.