"Батьківщина" виявилася єдиною партією, яка за останні місяці наростила рейтинги.

Нині найвищу довіру серед українців мають чотири партії. Водночас посилюється запит на професіоналізм, дедалі більша кількість людей хоче бачити поміж ТОП-чиновників фахівців, які чесно працюватимуть на благо України.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними дослідження, у грудні президентську "Слугу народу" готові підтримати - 21.1% від усіх, хто визначився і прийде на дільниці, за ОПЗЖ готові проголосувати 17.3%, 15.2% симпатизують "Європейській солідарності", 10.9% - "Батьківщині".

Слід також зазначити, що "Батьківщина" Юлії Тимошенко виявилася єдиною партією, яка за останні місяці на третину наростила рейтинги, тоді як всі інші чільні політичні сили - зберігають або навіть втрачають позиції.

Також опитування засвідчило збільшення запиту на професіоналізм: 63% опитаних вважають головною причиною економічної кризи некомпетентність влади.

71% респондентів переконані, що країна рухається у неправильному напрямку, а діяльністю президента незадоволені вже 65% людей.

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 16-20 грудня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. метод опитування: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,5%.

Нагадаємо, за результати місцевих виборів найбільшу підтримку отримали партії "Слуга народу" та "Батьківщина".

Як писало РБК-Україна, експерти вважають, що українці бачать саме команду Юлії Тимошенко альтернативою нинішній владі.

Водночас за даними опитування Центру Разумкова, українці назвали Володимира Зеленського розчаруванням 2020 року.