Команда "Батьківщини" ініціює негайне проведення референдуму з ключових питань, важливих для життя країни. Про це заявила керівник фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлія Тимошенко.

Вона розкритикувала ухвалений парламентом закон про референдум, зазначивши, що він написаний так, аби громадяни не змогли провести всеукраїнське опитування з питань, які насправді їх хвилюють.

«Бюрократичні процедури, передбачені цим законом, мають лише одну мету – не дозволити людям домогтися проведення референдуму. Але, якщо вони таким чином хочуть захистити владу від народу – хай не сподіваються», – запевнила Юлія Тимошенко.

За її словами, команда "Батьківщини" стає пліч-о-пліч із суспільством й разом із людьми ініціює проведення референдуму з п’яти питань. Вона закликатиме громадян сказати:

1. ТАК - постачанню населенню українського газу та атомної електроенергії з 30% рентабельністю;

2. НІ - продажу сільськогосподарської землі;

3. НІ - продажу стратегічної власності;

4. НІ - легалізації наркотиків;

5. НІ - легалізації грального бізнесу.

Юлія Тимошенко запропонувала політичним силам, які поділяють необхідність запровадження справжнього народовладдя, об’єднати свої зусилля.

«Якщо 70% людей, за даними опитувань всіх рейтингових агенцій, вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, то це означає, що рішення приймаються проти волі народу. Тому, хоч і поганий закон про референдум прийнятий, але ми як пробійна сила домагатимемося референдуму по п’яти питаннях», – запевнила Юлія Тимошенко.

«Я хочу звернутися до людей – ви не самотні. Ми й без референдумів будемо відстоювати ваші інтереси. А референдуми можуть поставити крапку на всьому тому безладі, який вже останні сім років в країні відбувається. Тому діємо!» – наголосила Юлія Тимошенко.