Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко приростила найбільше довіри українців за останній місяць з-поміж усіх політиків.

Про це свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології, оприлюдненого у середу, 3 лютого.


Так, у порівнянні з попереднім дослідженням, проведеним за такою ж методологією у грудні 2020, Юлія Тимошенко продемонструвала найбільший приріст довіри громадян, додавши майже 10%.

Так само позитивну динаміку Юлія Тимошенко демонструє у президентському рейтингу. У порівнянні з грудневим дослідженням її готові підтримати у півтора рази більше українців.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко активно виступила на захист українців від несправедливого підвищення ціни на природний газ, а після ухвалення закону про всеукраїнський референдум пропонує провести всенародне опитування з п'яти важливих для громадян питань: природний газ українського видобутку спрямувати громадянам України - так, ні - запровадженню ринку сільськогосподарських земель, продажу державних підприємств стратегічного значення (Укрзалізниці, Укрпошти, газогонів тощо), легалізації марихуани та грального бізнесу.