Родичі - перші люди, які можуть вплинути на наркомана і алкоголіка, якщо вийдуть з співзалежних стосунків.

Що робити, як вплинути, щоб залежна людина прийняла від вас допомогу і пройшла лікування від наркоманії та алкоголізму в центрі реабілітації?

Переважно, коли в дім прийшла біда, співзалежним родичам не відразу приходить прозріння, яку модель поведінки зайняти щоб допомогти і, на жаль, все роблять навпаки.

Батьки, дружини довгий час живуть в ілюзіях поряд з наркоманом або алкоголіком чекаючи та надіючись на зміни, думаючи, що з часом все налагодиться і само собою минеться.

Думаючи, що прийде час коли людина візьметься за голову і тоді за живемо щасливо: не за живете допоки не почнете слухати і чути.

В ілюзіях жити простіше і через те родичі не бажають їх позбавлятися, адже тоді доведеться зіткнутися з реальністю, а це боляче і важко. Набагато простіше перебувати в ілюзіях, адже в іншому випадку потрібно брати відповідальність і діяти.

❗ Я вас запевняю, що "Сверх спасательство" не працює, а робить тільки гірше.

Важливий аспект і один з найголовніших - припинити обслуговувати хворобу родича, а також контролювати, переслідувати, спасати, давати гроші, викупати с ломбарда речі, погашати кредити, приносити їжу в кімнату та застеляти за його постіл. Розумію, не приємно чути, але такими діями скоріше за все ви відправите його в могилу, а ніж в центр реабілітації.

Такою поведінкою ви створюєте собі більше психологічних проблем аніж залежній людині.

Не давайте можливість залежному вижити вас з вашої ж квартири, а навпаки створюйте йому не комфортні умови і результат не змусить вас чекати.

Консультаційний центр
https://facebook.com/
Лікування залежностей

☎️ 099-020-56-91

Група для співзалежних родичів телефон довіри👇

☎️068-799-55-65