На запрошення проведення профілактики наркоманії, алкоголізму, а також ігроманії в навчальних закладах серед підлітків, я погоджуюся без роздумів.

Навчаючись в кращих викладачів України, я сьогодні ризикнув і висвітлив, як за моїми відчуттями дуже складну для мене тему: нейробіологія мозку, її функціонування, порушення в системі винагороди, як наслідок поведінкової адикція, а також схильність до пошуку отримати і поповнити задоволення ззовні хімічним шляхом.

Також зробив важливий акцент на помилкових стилях сімейного виховання, які допускаються батьками в період дитячого та підліткового виховання, прекрасно розуміючи, що на це може бути бурхлива реакція, і те, що я обговорюю може не сподобатися як слухацькій молодій аудиторії, так і самим викладачам. Адже сприймаються такі неординарні трактування дуже складно!

Але я вважаю обов'язковим у своїх лекціях говорити всю правду про помилки батьків. Проте це не означає, що усе сказане необхідно приміряти до своєї сім'ї. Існує безліч різних стилів сімейного виховання. Ось тільки питання - який підходить саме вам і який буде сприяти особистісному зростанню вашої дитини.

Безмежно вдячний InnaTretyak за плідну співпрацю в рамках Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і з нетерпінням чекаю чергових запрошень.