Активісти напередодні послання Путіна до Федеральних зборів РФ провели акцію під посольством Росії.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Укрінформ".

Активісти нагадали світовій спільноті, що Володимир Путін залишається одним з найбільш кривавих диктаторів XXI сторіччя, а його головним союзником та прикладом для наслідування є північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

Як зазначили ініціатори заходу, їхня мета – "привернути увагу світової спільноти до деструктивних дій диктатора, який готовий розпалити вогонь світової війни і знищити мільйони російських та українських громадян на догоду своїй геополітичній шизофренії".

"В голові у Путіна можуть народжуватися найстрашніші ідеї, тим більше, що окремі його радники спрямовані на війну", - зазначив організатор протесту Юрій Федоренко.

Активісти тримали плакати із зображенням Путіна у вигляді Гітлера та Кім Чен Ина, а також з написами "Северокореезация России", "Дон Карлито! Свежие фейки подано!", "Доктор зло существует", "Диктатор-шизофреник с комплексом Наполеона", "Послание Путина – это лапша и поток дезинформации".

На думку учасників акції, одна з ключових проблем сучасних західних демократій – це неусвідомлення того, що наразі в РФ прогресує тоталітарний режим, який небагато чим відрізняється від націонал-соціалістичної Німеччини чи фашистської Італії.

Крім того, активісти закликали видворити російських шпигунів з України.