Сьогодні - свято останнього дзвоника в школах нашої громади. А їх у нас зараз 20! І пролунав він аж для 400 випускників одинадцятих класів. Вітаю вас, дорогі наші діти, вчителі й батьки!

Я з особливим трепетом сьогодні йшов на урочистості в ліцей № 3 імені Лесі Українки. На лінійці згадував, що мої діти закінчували цей навчальний заклад, тож мене з цими стінами пов‘язує чимало теплих спогадів. Те несвідоме, що проживаєш в дитинстві - зі своїми дітьми проживаєш уже усвідомлено. І шкільна сторінка тут - одна з найважливіших!

Тож нехай ваше дитинство, дорогі випускники, не завершується зі звучанням шкільного дзвінка.

Ви ще багато будете довіряти, як діти. Після школи не раз іще будете зустрічатися і радіти одне одному, як діти.

Ви завжди будете залишитеся дітьми для ваших батьків. І це, мабуть, найпрекрасніша історія – мати багато років можливість казати комусь «мама» і «тато».

На вечори зустрічі випускників ваші вчителі будуть вас виглядати. І будуть шукати про вас новини в соціальних мережах. Бо ці люди проводили з вами так багато часу, і вони вас не тільки навчали, але й любили.

Так багато любові ви забираєте з собою зі шкільних стін. Несіть її у світ, примножуйте знання, які здобули в цій школі. Навчайтеся новому і примножуйте славу свого міста вашими успіхами.

Я зі своєю командою продовжуватиму робити все можливе, щоб вам хотілося тут жити. Щоб ви завжди мали привід, де б не були, з гордістю казати «Я – ковельчанин. І це – найкраще місто на Землі»!

Дякую за свято і емоції, які подарували сьогодні!