«Батьківщина» нарощуватиме підтримку. Українці усвідомили, що сьогодні лише Тимошенко реально бореться за добробут людей та національні інтереси.

Так прокоментував на своїй Фейсбук-сторінці результати нещодавніх соціологічних досліджень громадської думки політолог Олег Саакян.

«Тимошенко на другому місці у рейтингу довіри до політиків. Очевидно, що її послідовна боротьба за землю дала свої бали. Люди оцінили поїздки по країні, особисті ефіри лідера, зустрічі з асоціаціями, ініціювання референдуму. До речі, щодо референдуму. Судячи з ситуації, ще буде захід на друге коло», – вважає політолог.

Крім зростання довіри до Юлії Тимошенко, спостерігається також збільшення підтримки її команди – КМІС зафіксував, що «Батьківщина» за останній місяць додала 3% до свого рейтингу.

«Згідно з КМІС, рейтинг «Батьківщини» зріс на 3%, в той час, як в інших топпартій або впав, або залишився на місці», – констатує Саакян.

За його словами, в Україні буде виходити на перше місце соціальний порядок денний, що посилюватиме позиції лідерки «Батьківщини».

«Отже, мейнстрим формуватиметься по лінії Зеленський і Тимошенко. Вона єдина із системних політиків може політично вижити та поборотися за набрання ваги», – прогнозує експерт.

Нагадаємо, останнє дослідження Київського міжнародного інституту соціології зафіксувало суттєве зростання підтримки «Батьківщини» та падіння показників «Європейської солідарності» та ОПЗЖ.