За результатами дослідження соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 30 червня – 3 липня цього року, найбільше опитаних довіряють чинному главі держави Володимиру Зеленському. На другому місці – лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Як показали підсумки дослідження, Володимиру Зеленському довіряють 46% опитаних, а Юлії Тимошенко – 30%, очільнику ПОЗЖ Юрію Бойку – 25%, п’ятому президенту України лідеру «Євросолідарності» Петру Порошенку – 24%, а прем’єр-міністру Денису Шмигалю – 16%.

Останнє дослідження Київського міжнародного інституту соціології також підтвердило суттєве зростання рівня довіри до партії «Батьківщини». На думку політолога Ігоря Петренка, команда Тимошенко здобуває все більше прихильників серед українців, тому що не співпрацює з олігархами, має чіткий порядок денний та розроблений фаховий план дій для розв’язання нагальних проблем українців, демонструє згуртованість і не використовує порожні інформаційні приводи для піару. Про це він написав у своєму блозі на «Корреспондент. net», аналізуючи динаміку рейтингу партій на основі опублікованого опитування КМІСу.

Експерт Дмитро Корнійчук вважає, що нарощування рейтингу партії «Батьківщина» пояснюється тим, що все більше українців вважають курс, який пропонує Юлія Тимошенко, єдиною альтернативою для подолання бідності та забезпечення відродження країни. Він прогнозує, що до кінця осені рівень її підтримки буде наближатися до рейтингу Володимира Зеленського.
«Тимошенко на другому місці у рейтингу довіри до політиків. Очевидно, що її послідовна боротьба за землю дала свої бали. Люди оцінили поїздки по країні, особисті ефіри лідера, зустрічі з представниками асоціацій, ініціювання референдуму. До речі, щодо референдуму. Судячи з ситуації, ще буде захід на друге коло», – прокоментував результати опитування КМІС політолог Олег Саакян на своїй сторінці у фейсбук.