Сьогодні — перший понеділок місяця, тож провів черговий прийом громадян на Драгоманова, 22. Поспілкувався з 12-ма мешканцями нашої громади. У когось були індивідуальні звернення, а хтось представляв інтереси колективу.

Дві години пролетіли швидко, питання були з декількох сфер життя. Ну от, наприклад, стерилізація тварин. Котиків, що живуть на прибудинковій території, що по вулиці Незалежності, 132, хочуть стерилізувати і мати можливість тимчасово перетримати. Насправді аплодую кожному такому свідомому рішенню в цьому напрямку. І такий підхід якраз сповідує громадська організація Kovel Animals, тож її волонтери допоможуть вирішити це питання на базі КП "Добробут".

Також було прохання облаштувати зону висадки пасажирів та пішохідний перехід біля будинку по вулиці Відродження, 20. На вирішення цього питання знадобиться трохи більше часу, бо потрібно буде вносити зміни до вже готової проєктно-кошторисної документації.

Цілим колективом прийшли на прийом мешканці будинків, що на провулку Шевченка. Вони проти будівництва там дороги і колектора для стічних вод. Для роз’яснення ситуації запросив керівника підприємства «Добробут» Ігоря Михалевича. Дійшли згоди, що питання вирішуватимуть разом із виконавцями ремонтних робіт.

А ще приходили мешканці сіл Доротище, Тойкут, Воля, Заріччя. Хочуть відкрити філію музичної школи для дітей із сіл саме у Тойкуті. Аргументують тим, що мають багато охочих займатися в подібному закладі і було б зручно, аби він знаходився близько. Тож проаналізуємо цей запит з нашими освітянами, глянемо, що можна зробити. Але чути такий запит було просто по-людськи втішно: сам люблю музику і радію, що сучасним дітям це настільки цікаво.

А як ваш понеділок?