Результати виборів в м. Ковель з розбивкою по округам

Згідно протоколу Ковельської міської виборчої комісії Волинської області Про результати виборів депутатів Ковельської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від 30 жовтня 2015 року.

Територіальний виборчий округ №1 (вул.Коцюбинського, вул.Кубанська, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Незалежності: 13–36, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Некрасова, вул.Тімірязєва)

Територіальний виборчий округ №2 (вул.академіка А.Люльки, вул.Винниченка: 1–10А, 12; вул.Запорізька, вул.Мечникова, вул.Незалежності: 37, 60, 62–68, 70–72; вул.Чайковського)

Територіальний виборчий округ №3 (вул.Винниченка: 11, 13–37, 39; вул.Вітовського, вул.В.Липинського, вул.Грибоєдова, вул.Данила Нечая, вул.І.Богуна, вул.Космонавтів, вул.М.Грушевського: 18, 24–24А, 44, 46–124; вул.Сеченова, вул.Уласа Самчука, вул.Ціолковського, пров.Богуна, пров.Грибоєдова, пров.М.Грушевського)

Територіальний виборчий округ №4 (вул.Кармелюка, вул.М.Грушевського: 13, 15–17, 21, 25–43, 45; вул.Незалежності: 39, 41, 43, 47, 49, 51, 74, 76–78, 80; вул.Смірнова)

Територіальний виборчий округ №5 (м.Ковель вул.академіка О.Богомольця, вул.Вербицького, вул.В.Івасюка, вул.О.Кониського, вул.Чапаєва, вул.Чубинського)
Депутат: Артишук Олександр Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА ЛЮДЕЙ»)

Територіальний виборчий округ №6 (вул.Ветеранів, вул.Залізнична, вул.Косачів: 7–58; вул.П.Сагайдачного: 8;)

Територіальний виборчий округ №7 (вул.Незалежності: 53, 55, 57, 59, 61, 69–69А, 86–102; вул.Олени Пчілки)
Депутат: Роїк Ірина Олексіївна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №8 (бульв.Леcі Українки, вул.Драгоманова, вул.Незалежності: 104–108; вул.1-го Грудня)
Депутат: Прокопів Ігор Ярославович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №9 (вул.Котляревського, вул.Л.Толстого, вул.М.Грушевського: 1–12, 14; вул.Піонерська, вул.Руднєва)

Територіальний виборчий округ №10 (вул.Гоголя, вул.Міцкевича: 1–51А; вул.Незалежності: 109, 115–117, 119–121, 140–178; вул.Фабрична, пров.Шевченка)
Депутат: Кибиш Тетяна Миколаївна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №11 (вул.академіка І.Крип’якевича, вул.Будищанська, вул.Винниченка: 38, 40–81; вул.Гагаріна, , вул.Загородня, вул.І.Мазепи, вул.Лазарчука, вул.Чехова, вул.Шостаковича пров.Будищанський, пров.Гагаріна)
Депутат: Косцьов’ят Володимир Кирилович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №12 (вул.Д.Донцова вул.Міцкевича: 52–107; вул.Нова, вул.Остапа Вересая, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 13–13А, 15–19, 21–60;, вул.Шопена, пров.Міцкевича)
Депутати: Головань Олександр Олександрович (РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА), Далека Андрій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №13 (вул.Геологів, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Ніла Хасевича, вул.О.Довбуша, вул.Південна, вул.Польова, вул.Рилєєва, вул.Т.Шевченка: 61–131А; вул.Федьковича, вул.Червоного Хреста, пров.Зелений, пров.Польовий)
Депутат: Бичик Володимир Миколайович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №14 (вул.Д.Бортнянського, вул.Л.Леонтовича, вул.Незалежності: 75, 79А, 83–85, 112–114, 118, 126–132; вул.Підколодного, вул.Пушкіна, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 2–12, 14; Центральна районна лікарня Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання)
Депутат: Стасюк Галина Миколаївна (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №15 (вул.Косачів: 1–5; вул.Мічуріна, вул.Театральна: 1–19)
Депутат: Клімук Вадим Валентинович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №16 (вул.П.Сагайдачного: 1–6Д, 9–30; вул.Театральна: 20–93)

Територіальний виборчий округ №17 (вул.Брестська: 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 93–95, 97, 99, 101, 107, 109; вул.Велика Гончарна, вул.Мала Гончарна, вул.Зерова вул.М.Левицького: 2–46, 48–50, 54–54А, 58, 60–60А, 64, 66–68; вул.М.Пирогова  вул.О.Курбаса, вул.Панаса Мирного, вул.Річкова,  вул.Соборна, вул.Церковна)
Депутат: Кубай Валерій Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №18 (вул.Володимирська: 1–55, 57, 59, 61, 63–63А, 67, 69–69А, 71, 73–73А, 75; вул.Воля, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.8-го Березня)

Територіальний виборчий округ №19 (вул.Володимирська: 85, 87, 89, 91А; вул.40 років Перемоги: 7–13)
Депутат: Бойко Володимир Іванович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №20 (вул.Володимирська: 93–93А, 95, 97–97А, 99, 101; вул.40 років Перемоги: 3–5 )
Депутат: Міцура Юрій Михайлович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №21 (вул.Богачука, вул.Володимирська: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78А, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114–114А, 116, 118; вул.Глібова, вул.Данила Галицького, вул.Заводська: 6, 11, 15, 25–31; вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Полковника Литвинюка, вул.С.Рудика, вул.1-го Травня)
Депутат: Півень Алла Володимирівна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №22 (вул.А.Малишка, вул.Вальсроде, вул.Варшавська, вул.Володимирська: 103, 105–105А, 109, 111, 115, 117, 119–168, в/ч 0208; вул.Довженка, вул.Заводська: 9, 13, 17–23; вул.Львівська, вул.Підгірських, вул.Самійла Величка)
Депутати: Гарбар Валерій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ"), Сеник Наталія Андріївна (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №23 (вул.Відродження: 2–6, 8, 10–12А; вул.Заводська: 3–5, 7)
Депутат: Солодуха Богдан Захарович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №24 (вул.Відродження: 1–1Д, 7, 9, 14–92; вул.Тараса Боровця)
Депутати: Кислюк Анатолій Анатолійович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"), Неридько Андрій Сергійович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №25 (вул.Барвінкова, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Грінченка, вул.Дорошенка, вул.Кленова, вул.Князя Романа, вул.Кондратюка, вул.Кримського, вул.Кришталева, вул.Медова, вул.М.Левицького: 47, 51А–53, 55–57, 59, 61–63, 65, 69–202; вул.Мрії, вул.Наливайка, вул.Низинна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.С.Руданського, вул.Тополева, вул.Холмська, вул.Цинкаловського, вул.Черняховського, вул.Чорновола, вул.Чумацька, вул.Шолохова, пров.М.Левицького)

Територіальний виборчий округ №26 (вул.академіка М.Кравчука,вул.Б.Лепкого,  вул.Брюлова, вул.Вавілова, вул.Генерала Грекова, вул.І.Підкови, вул.Коперніка, вул.Коперніка, вул.Молодіжна, , вул.Окружна, , вул.Патріарха Мстислава, вул.С.Перовської, вул.Федорова, пров.академіка М.Кравчука, пров.Патріарха Мстислава )
Депутати: Долінко Наталія Петрівна (РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА), Степанюк Святослав Павлович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №27 (вул.Ашхабадська, вул.Боженка,  вул.Брестська: 1–65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85; вул.Вишневецького вул.Гайдамацька, вул.Івана Губи, вул.Київська, вул.О.Кобилянської вул.Партизанська вул.Саксаганського, вул.С.Крушельницької, вул.Старицьких, вул.Шукшина)

Територіальний виборчий округ №28 (вул.Ватутіна1-70 Б, пров.Ватутіна, пров.Другий Ватутіна)

Територіальний виборчий округ №29 (вул.Ватутіна 72 -111,вул.селище Льонзаводу )
Депутат: Товстига Андрій Володимирович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №30 (вул.Березовського, вул.Брестська: 88–92, 96, 98, 100, 102–106, 108–108А, 109А–400; вул.Брестська 454км, вул.Гвардійська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Дунаєвського, вул.Кутузова, вул.Кутузова12, вул.Ломоносова, вул.М.Драй-Хмари, вул.Перемоги, пров.Драй-Хмари)
Депутат: Коцура Олег Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №31 (вул.Айвазовського, вул.А.Шептицького, вул.В.Сухомлинського, вул.Героїв Крут, вул.Достоєвського, вул.І.Багряного, вул.І.Франка, вул.М.Вороного, вул.М.Залізняка, вул.Мирна, вул.П.Грабовського, вул.П.Могили, вул.С.Бойка, вул.С.Тимошенка, вул.Суворова, вул.Сурікова, вул.Фестивальна, вул.Шишкіна, вул.Я.Мудрого, пров.Достоєвського, пров.Фестивальний)
Депутат: Ткачук Ігор Олегович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №32 (вул.Бенделіані, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Симоненка: 1–67, 69, 71–87, 89, 91–101А; вул.Глінки, вул.Є.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Зелінського, вул.І.Миколайчука, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Лаховського, вул.Олійника, вул.Північна, вул.Роксолани, вул.Санітарна, вул.Ходкевича, вул.Юності, пров.Б.Хмельницького, пров.І.Миколайчука, Вузлова лікарня станції Ковель державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця")

Територіальний виборчий округ №33 (вул.Батуринська, вул.В.Симоненка: 68, 70, 88, 90, 101Б–127; вул.Д.Братковського, вул.Є.Коновальця, вул.Жукова, вул.І.Гонти, вул.Князя К.Острозького, вул.Костомарова, вул.Менделєєва, вул.М.Заньковецької, ,вул.Олеся Гончара, вул.Полтавська, вул.Р.Братуня, вул.С.Русової, вул.Чигиринська, пров.В.Симоненка, пров.Другий Симоненка, пров.Є.Коновальця)
Депутат: Янок Сергій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №34 (вул.В.Стуса, вул.Генерала Т.Чупринки, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Короленка вул.Назарія Яремчука, вул.Олени Теліги, , вул.О.Тихого, вул.Поліська, вул.Рокосовського, вул.С.Петлюри, вул.Х.Алчевської, , пров.О.Тихого)
Депутат: Шевчук Володимир Іванович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №35 (вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Герцена, вул.І.Карпенка-Карого, вул.Кільцева, вул.Коккінакі, вул.Корольова, вул.Купріна, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.О.Архипенка, вул.О.Олеся, вул.О.Ольжича, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Січових Стрільців, вул.С.Кривенького, вул.22 Січня, пров.Корольова, пров.Лєрмонтова, пров.Рєпіна)
Депутати: Дудка Василь Федорович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА), Рудь Юрій Євгенович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №36 (вул.Володимирська: 79, 81–81А, 83–83А; вул.40 років Перемоги: 15–20; пров.40 років Перемоги)
Депутат: Кіндер Геннадій Олексійович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
80 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
1 000 грн.
Photo KovelX
100 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
150 грн.
Photo KovelX
990 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
300 грн.

Читайте нас також: