«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на підвищення тарифів і негайно ухвалити законопроєкти фракції «Батьківщина», які пустять на потреби людей газ вітчизняного видобутку та найдешевшу атомну електроенергію. Про це на своїй фейсбук-сторінці заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.Такі заходи, на її переконання, дозволять суттєво знизити тарифи.

«Досить знущатися над народом! Досить експериментувати зі своєю жадібністю та непрофесійністю. Визнайте, що не здатні впоратися самотужки та дослухайтесь нарешті до порад людей, які знають, як сьогодні потрібно рятувати країну та захищати людей», – звернулась Юлія Тимошенко до влади. Обурення лідерки «Батьківщини» викликав намір владної команди слідом за збільшенням вартості газу підняти ціни на електроенергію.

«Невдовзі тарифи планують підвищити аж до 3,5 гривень за кіловат. Можливо, вам не сказали, але ваше завдання – підвищувати зарплати й пенсії, а не тарифи та ціни! «Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на підвищення тарифів і негайно ухвалити наші законопроєкти, які пустять на потреби людей газ вітчизняного видобутку та найдешевшу атомну електроенергію», – наголосила Юлія Тимошенко, звертаючись до високопосадовців.


Вона закликала чиновників виконати «бодай одну зі своїх обіцянок», адже наразі епоха бідності лише поглиблюється.

Після того, як президент дослухався до її критики та вирішив через РНБО не допустити підвищення цін на електроенергію, Голова партії «Батьківщина» наголосила, що треба ухвалити рішення про направлення на потреби людей українського газу та зниження втричі його вартості.

«Добре, звісно, що у владі є особистості, здатні прислухатися до конструктивної критики та слідувати порадам. Погано, що влада спочатку створює проблему, а після того, як її тицьнуть носом, береться героїчно боротися зі своїми ж прорахунками», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона порадила владі дослухатися до думки людей, щоб ухвалювати правильні рішення.

«Тоді й українцям житиметься краще, і РНБО займатиметься властивими їй функціями, а не працюватиме «пожежною командою», руками якої намагаються рятувати країну від непрофесійності виконавчої влади», – переконана Юлія Тимошенко.


Нагадаємо, після появи інформації про намір уряду підвищити з 1 серпня ціни на електроенергію Юлія Тимошенко закликала владу запровадити мораторій на підвищення тарифів та ухвалити нарешті пропозиції «Батьківщини», які дозволять суттєво знизити вартість блакитного палива, тепла, гарячої води тощо.