Це літо для 12 молодих людей з Волиніта 12 з різних міст Польщі точно запам’ятається на довго, адже вони прийняли участь у захоплюючому молодіжному обміні Україна-Польща та протягом тижня проживали у мальовничому місці поблизу Любліна Dom Nasutów.

Це стало можливим завдяки проекту «Less labels – more values!» («Менше установок - більше цінностей»), що реалізовувався польською організацією «European Meeting Centre – Nowy Staw Foundation» у співпраці з українською організацією ГО «Велика ідея» за підтримки Польсько-української Ради обміну молоддю.


Метою проекту є посилення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості та толерантності серед молоді.В рамках заходів учасники пригадали про наші спільні слов’янські корені, які були однією з основ формування загальних цінностей, а також створили оригінальну «Арку цінностей» з фотографіями, що відносяться до спільних цінностей та провели соціальну акцію в центрі міста Люблін, в ході якої вони запрошували перехожих фотографуватися з «аркою цінностей», розповідали про спільні культурні цінності і запрошували людей писати приємні побажання іншим людям утворюючи таким чином ланцюг приємних побажань один одному.

За тиждень учасники з української та польської сторони:

⚡️Удосконалили свій рівень розмовної англійської мови - усі комунікації велися виключно англійською;

⚡️познайомились ближче з культурою народів України та Польщі;

⚡️Знайшли нових друзів і досі комунікують між собою;

⚡️Отримали неоціненний досвід, яким точно будуть ділитись у своїх резюме на вступ у ВУЗ або на інші програми для молоді;

⚡️Удосконалили свої soft skills;

⚡️Відвідали одне з найстарших і найгарніших міст Польщі - Люблін (екскурсія до речі також англійською).

Як проходили самі заходи проекту, емоції та настрій учасників можна побачити у цьому відео:Учасники проекту висловлюють вдячність усім, завдяки кому цей проект став реальністю! Безпосередньо організаторам проекту з польської сторони «European Meeting Centre – Nowy Staw Foundation, Польсько-українській Раді обміну молоддю та з української сторони ГО «Велика ідея».

В свою чергу ГО «Велика ідея» висловлює захоплення аплікантам та учасникам проекту з української сторони за потужну мотивацію до участі та бажання розвиватись особистісно, здобувати нові знання про культуру та спільні цінності українського та польського народу, ламати стереотипи та будувати нову світлу і дружню міжнародну історію.

Слідкуйте за сторінками організації у соціальних мережах, щоб бути вкурсі нових можливостей та цікавих проектів: https://www.facebook.com/NGOGreatIdea/