Як доказати ЄС, що Україна гідна стати його частиною? Знизити рівень корупції, підвищити економічні показники та рівень розвитку демократії? Занадто важко! Простіше - спробувати спіймати веселкову хвилю.

Протягом багатьох років американські та європейські політики виражають заклопотаність пануючою в українському суспільстві дискримінацією адептів нетрадиційної любові та натякають на те, що давно пора осучаснити діючу нормативно-правову базу. Судячи з того, що по вулицях міст стрункими лавами вже неодноразово пройшли парадом поклонники святого Севастіана, зрушення є. Наші депутати швидко почали писати законопроекти, що захищають права содомітів, і можна зробити висновок, що верхівка проблемою стурбувалася.

А в цій стурбованості вже намітилися лідери. Наприклад, член фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк. Менш ніж за півроку з-під пера цієї дами вийшли 2 законопроекти. Перший про запровадження штрафів до 17000 гривень або 8 років позбавлення волі за публічні заклики до насильницьких дій, переслідування та приниження гідності осіб за ознакою сексуальної орієнтації. А другий про легалізацію одностатевих шлюбів. Правда від останнього вона спробувала відхреститися в стилі "самі дурні", але від авторства, зауважте, не відмовилась.

Мабуть, цей законодавчий "шедевр" був написаний, як кажуть, для внутрішнього споживача або ще не отримав рецензію від шефа, але у будь-якому разі поява подібних ініціатив ставить під сумнів легітимність знаходження при владі нинішніх політиків. У своєму бажанні бути як європейці Зеленський та його прихильники забувають про одне: українське суспільство - традиційне, і будь-які спроби змінити його усталене положення нічим гарним не закінчаться (Останнє попередження!!!)

І ще, інформація для роздуму: в Україні народжуваність впала до найнижчого за останні 30 років рівня.