Друзі, на фоні тотального пекла, яке відбувається в країні, є, все ж таки, і гарні новини!

Спочатку, чому пекла? Від сьогодні, влада посилила свій карантинний терор по всій країні. Тепер, навіть в так званих "жовтих" зонах у вас все одно вимагатимуть пред’явити сертифікат про вакцинацію в кафе, кінотеатрах чи ресторанах. Від сьогодні суттєво збільшуються штрафи і для власників закладів, де відвідувачі чи працівники будуть без сертифікатів. Також, від сьогодні вводяться інші драконівські заходи, обмеження для тих, хто не вакцинувався. Здавалось би, хвороба за офіційними даними пішла на спад, здоровий глузд підказує, що необхідно зменшувати карантинні обмеження, але ні, наші чиновники роблять все навпаки, вони ще більше закручують гайки і не шукайте тут логіки, бо наша влада не керується людською логікою.

І ось на тлі цього глобального пекла з’являється гарна новина — сьогодні вперше в Україні суд скасував наказ про відсторонення людини з роботи через відмову вакцинуватися від коронавірусу. Це сталося у Сумській области, в місті Ромни, де місцевий міськрайонний суд розглядав позовну заяву вчительки місцевої Роменської ЗОШ №2 Ганни Поліщук до директора цієї школи. Вчительку директор відсторонила на початку листопада через відмову робити щеплення від коронавірусу. У своїй позовній заяві вчителька посилалася не лише на норми Конституції і Кодексу Законів про працю, на Закон України про захист населення від інфекційних хвороб, які, як відомо, не передбачають покарання за відмову вакцинуватися від коронавірусу, але також долучила до свого позову заяви наших високопоставлених можновладців, зокрема прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка та інших, що вакцинація від коронавірусу є виключно добровільною. Відповідачка — директор школи, посилалася на скандальну неправову постанову Кабміну 1236, яка встановила цю ковід диктатуру в Україні. Що в підсумку? Суд скасував наказ про відсторонення та поновив на роботі!

Єдине, що суд не зобов’язав управління освіти виплатити зарплатню за час незаконного відсторонення від роботи.

Отож, маленька перемога, наша повага та підтримка Ганні Поліщук, яка не побоялася піти проти системи, і добилася відновлення свого права на працю.

Сподіваємося, що незабаром такі ж рішення прийматимуть інші суди по всій Україні, скасовуючи незаконні відсторонення від роботи, так само, як наші судді у 90% випадках скасовують штрафи за відсутність маски чи відсутність сертифікату, які складала поліція.