Новорічно-різдвяні свята - це пора, коли ми збираємось в колі друзів та близьких людей, щоб згадати прожитий рік та поділитись планами й мріями на новий. А ще у цей час ми дуже любимо отримувати подарунки, особливо на Миколая, Новий рік. Різдво. Вони такі загадкові й бажані. Найбільше сюрпризів чекає малеча, але ніколи не треба забувати, що є діти, які волею долі опинились в складних життєвих обставинах. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Щиро дякуємо
Під час новорічно-різдвяних свят у Ковельській громаді увагою і турботою намагались оточити дітей пільгових категорій, дітей із особливими потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з сімей, батьки яких загинули захищаючи незалежність нашої держави, дітей, які перебувають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації, дітей із соціальної групи дитячого дошкільного закладу №6 та ін.

Висловлюємо щиру вдячність Наталії Фалько, Інні Перепелиці, Тетяні Ткачук, Світлані Романюк, Сергію, Аліні Талашко, Марії Клюнді, родині Гайчуків, отцю Михайлу Левочку, колективам Ковельського фахового медичного коледжу, Ковельського промислово-економічного фахового коледжу ЛНТУ, працівникам та вихованцям Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка, а також тим добрим людям, які мали змогу зігріти увагою тих, хто так цього потребував.

Посильну допомогу в організації та проведенні Новорічних заходів надали Благодійний фонд “Позитивні зміни”, “Всеукраїнський Дитячий фонд” у Волинській області (голова правління Олена Грінченко).

Всі ми знаємо, що тільки через любов може стати більше любові, а через добро і милосердя – більше порозуміння і примирення. Добро можна творити всюди і завжди, навіть коли ніхто про це не знає і не подякує за це.

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся на пропозицію служби у справах дітей та міського центру соціальних служб не залишити поза увагою дітей, які її потребують, подарували радість спілкування та надали допомогу. Нехай магічна чарівність Новорічних свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичимо усім нам здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди. Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, миру та впевненості у завтрашньому дні!

Жанна ВЕЛЬМА, начальник служби у справах дітей Інна ТРЕТЯК, директор МЦСС