Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінкуПовідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення автозаправної станції по вулиці Варшавській, 21 в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити). Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості до проекту містобудівної документації, на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності» розміщено «Детальний план території розміщення автозаправної станції по вулиці Варшавській, 21 в місті Ковелі Волинської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку до проекту зазначеного детального плану території.

Зауваження і пропозиції до містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються до 21 лютого 2022 року у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Юридична адреса: 45000 Волинська область, м Ковель, вул Незалежності, 73, тел.(03352) 61739, електронна адреса: vmbakovel@gmail.com

Контактна особа : Мурай Людмила Любомирівна

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради