З метою популяризації послуги патронату над дитиною фахівці центру соціальних служб міста Ковеля долучилися до проведення семінарів для безробітних осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем
Чергова зустріч відбулася 26 січня під назвою «Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?».

Начальник центру соціальних служб Інна Третяк розповіла присутнім про сімейні форми виховання дітей. Акцентувала увагу на патронатній сім’ї, як тимчасовій формі влаштування дитини, де термін перебування не може перевищувати шести місяців.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має вищу освіту, позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, добровільного помічника з числа повнолітніх членів сім’ї.
Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем
Не можна поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору.

За надання послуг вихователям гарантовано:

- виплата соціальної допомоги на утримання дитини в обсязі два прожиткові мінімуми на місяць;

- грошове забезпечення за надану послугу в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

- сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Більш детальну інформацію з цього приводу можна отримати у фахівців із соціальної роботи за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106

Інна Третяк, начальник центру соціальних служб