Нещодавно відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації «Просвітницькі програми». Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Працівники ліцею №3 м. Ковеля перемогли у другому етапі Всеукраїнського конкурсу “Нові технології у новій школі”
Його метою є оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу практичних психологів та соціальних педагогів.

Практичний психолог ліцею №3 імені Лесі Українки Раїса Старушик подала матеріали авторської програми психологічного супроводу здобувачів освіти на шляху до іспитів ЗНО «Скажемо стресу: НІ».
Працівники ліцею №3 м. Ковеля перемогли у другому етапі Всеукраїнського конкурсу “Нові технології у новій школі”
Соціальний педагог ліцею №3 імені Лесі Українки Оксана Коцюбчик представила програму розвитку навичок безпечної поведінки в мережі Інтернет серед підлітків закладів загальної середньої освіти на тему: «Ознайомлений – означає захищений».

Ковельчанок визнано переможцями і нагороджено дипломами І ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації. Роботи будуть надіслані для участі у третьому етапі конкурсу.