Сполучені Штати Америки, країни Європейського Союзу та міжнародні експерти б’ють на сполох через підготовку Росією військового вторгнення в Україну. Агресор сконцентрував біля українського кордону військову техніку, понад 100 тисяч солдат і важке озброєння. Усе це в будь-який момент може бути використане проти нашої держави. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Звернення обранців громади до Верховної Ради України щодо необхідності посилення боротьби з колаборантами
Ми, депутати Ковельської міської ради, усвідомлюючи всі загрози від вторгнення РФ на територію України, вимагаємо посилити боротьбу з колаборантами та зрадниками державних інтересів, які з 2014 року вели торгівлю з окупантами й терористами, а сьогодні намагаються дестабілізувати ситуацію всередині країни шляхом різного роду провокацій.

Вони розколюють українську націю – і це в той час, коли українці мають об’єднатися перед загрозою російської агресії.

У той час, коли на сході гинули тисячі українців, представники України дбали лише про власне збагачення, обкрадаючи українське військо, торгуючи з агресором, співпрацюючи з терористами і сприяючи їхній діяльності.

Гучна «вугільна змова» колишніх українських високопосадовців із російськими посіпаками та сепаратистами – ніщо інше, як державна зрада та пряма підривна діяльність проти України.

Держава повинна дати категоричну відсіч усім, хто працює всупереч її інтересам. Вимагаємо від центральної влади та правоохоронних органів покласти цьому край та за всією строгістю закону покарати зрадників державних інтересів.

Допоки існує загроза військової агресії, у тилу не може бути російських колаборантів!

Прийнято на сімнадцятій сесії міської ради 27 січня 2022 року