Міністерство цифрової трансформації України спільно з Установою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» надають малим і середнім підприємствам додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Ковельські підприємці можуть отримати онлайн-консультації провідних міжнародних експертів
Платформа OnFrontiers дозволяє клієнтам швидко й точно визначати та зв’язуватися із позаштатними технічними експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш з усього світу завдяки електронним консультаціям.

Українські підприємці можуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань свого бізнесу. Дедлайн подачі заявок: 17 лютого 2022 року.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступні на порталі Дія.Бізнес за посиланням: https://bit.ly/3xO9gMg.

Управління економічного розвитку та торгівлі