Днями відбулось засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів заступник міського голови Віктор Жигаревич. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила присутніх із зверненнями, які надійшли впродовж останнього часу.
Громадська комісія розглянула заяви та клопотання з житлових питань
Одне з них стосувалося взяття на квартирний облік. Комісією проведено обстеження житлових умов заявника. Вирішено рекомендувати виконавчому комітету затвердити проєкт рішення, оскільки сім’я проживає в службовій квартирі, що знаходиться на території виробничої зони.
Громадська комісія розглянула заяви та клопотання з житлових питань
У ході засідання заслухали клопотання Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та Головного управління ДСНС України у Волинській області про виключення двох квартир на вулиці Глібова 8А з числа службових, у зв’язку з тим, що немає необхідності у їх використанні.
Громадська комісія розглянула заяви та клопотання з житлових питань
Розглянули заяву ковельчанки, яка проживає у квартирі, що призначена для тимчасового проживання. Жінка просила продовжити термін використання житла. Вирішено задовольнити клопотання, оскільки у неї на утриманні особа з інвалідністю з дитинства 1 групи.

Рекомендували до затвердження рішення адміністрації та профспілкової організації підприємства ВП “Ковельська дистанція колії” про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем роботи.