1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 квітня розпочинається призов юнаків на строкову військову службу

З 1 квітня розпочинається призов юнаків на строкову військову службу

З 1 квітня по 30 червня 2022 року проводиться призов юнаків на строкову військову службу.

На призовні дільниці Ковельського району повинні з’явитися усі хлопці 2004 року народження, яким виповниться 18 років. Крім того ті, які народилися у 1995–2003 роках, проте мали відстрочку, або не призвані раніше через різні обставини.
З 1 квітня розпочинається призов юнаків на строкову військову службу
Юнаки зобов’язані прибути до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за їхніми юридичними адресами в зазначений час з документами, які вказані в персональних повістках. Хлопці, які їх не отримали повинні прийти до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 1 квітня, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які тимчасово перебувають на території міста Ковеля та Ковельського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у відповідний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Андрій Середюк,
підполковник, начальник Ковельського районного
територіального центру комплектування та соціальної підтримки

#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

Молодих ковельчан запрошують на навчання у військові виші для здобуття офіцерських звань

Молодих ковельчан запрошують на навчання у військові виші для здобуття офіцерських звань
Термін навчання - 12 місяців. Кандидати можуть бути громадянами України призовного віку з числа військовозобов’язаних, які мають вищу освіту і не проходили військову службу.