У Ковельській громаді за добу виявили 108 нових випадків коронавірусу
У Ковельській громаді за добу виявили 108 нових випадків коронавірусу
На Волині упродовж минулої доби зареєстрували 1118 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 205 дітей та 41 медпрацівник. Про це інформують у ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ».
Також за добу: одужали 589 осіб. Летальних випадків – 6: Луцький район – 2 випадки по 1 в Луцькій ТГ та Підгайцівській ТГ; Володимир-Волинський район – 2 випадки в Нововолинській ТГ; Ковельський район – 2 випадки в Шацькій ТГ.
За інформацією Ковельського МТМО, станом на 10 лютого 2022 року на стаціонарному лікуванні в ЦРЛ перебуває 56 пацієнтів зі встановленим діагнозом/підозрою COVID-19. Зокрема, в інфекційному відділенні – 51 хворий, у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії – 5. Кисневу терапію отримує 17 пацієнтів.