1. Головна
  2. Новини
  3. 10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка

10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка

10 лютого на 84-му році життя перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту, педагога, засновника школи настільного тенісу у Ковелі, відомого тренера та багаторічного судді змагань Володимира Васильовича Косяка.
10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка
Спортивна спільнота Волині втратила талановитого педагога, мудрого наставника, хорошого друга. Він виховав не одне покоління спортсменів, доклав максимум зусиль у становленні та розвитку настільного тенісу в нашому місті. За самовіддану працю неодноразово отримував відзнаки міської та обласної влади, Міністерства освіти України. Володимир Косяк – спеціаліст вищої категорії, кандидат в майстри спорту з настільного тенісу, Відмінник освіти України, нагороджений медаллю «Ветеран праці».

Свою спортивну кар’єру Володимир Васильович розпочав з футболу. З 1965 року тренував легендарну футбольну команду «Локомотив», яка своїми перемогами славилася не лише в Україні, а й за кордоном. З 1967 року очолював міський спортивний комітет. Працював викладачем у закладах профтехосвіти Ковельщини. Його поважали колеги, любили вихованці, на його честь присвячували турніри.

Федерація настільного тенісу Ковеля та спортивна спільнота міста висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Добрий спомин про Володимира Васильовича Косяка назавжди залишиться у пам’яті колег, вихованців, послідовників та друзів. Вічна та світла пам’ять…

Прощання відбудеться 11 лютого об 11 год. 30 хв. за адресою: м. Ковель, вул. О. Гончара, 14.
10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка10 лютого перестало битися серце ветерана фізичної культури та спорту Володимира Васильовича Косяка

#Теніс #Спорт #СкорботніЗаходи

Коментарі

  • Інна
    Яка для мене біль і втрата, він виховав не одне покоління талановитих спортсменів, ділився своїми досвідом, навчав, був тренером від бога! Мені дуже сумно і болотяне усвідомити, що його вже немає з нами. Володимир Васильович! Ви були мені як батько і завжди залишитесь у моєму серці! Люблю Вас!
    Відповісти

Читайте також