У День єдності окремий батальйон територіальної оборони, який віднедавна дислокується у місті Ковелі, провів урочисте зібрання. Особовий склад о 10 годині виконав Державний Гімн України, також відбулась церемонія підняття синьо-жовтого знамена. Командир в/ч А7063 Олексій Шумік привітав військовослужбовців та закликав їх з честю та гідністю нести службу, показувати приклад згуртованості і патріотизму. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Батальйон тероборони у День єдності провів урочисту церемонію підняття Державного Прапора. Підрозділ запрошує ковельчан на службу
Принагідно, він запрошує представників Ковельської громади на службу у військовому резерві шляхом укладання контрактів.

Нагадаємо, що у Ковелі міська влада Волинській окремій бригаді територіальної оборони надала в оренду приміщення на вулиці Драгоманова, 17. На сьогодні там проходять ремонтні роботи. Значну їх частину представники батальйону виконують власноруч.

Батальйон територіальної оборони у Ковелі продовжує формуватись і на військову службу за контрактом на посади офіцерського, сержантського та рядового складу приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, які проходили або не проходили військову службу.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом – це бажання стати справжнім професіоналом, патріотом і захисником свого рідного краю.

Основними завданнями територіальної оборони регіону є:

– охорона та захист державного кордону України;

– забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

– підтримання правового режиму воєнного стану.

УВАГА: Для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ.