Учора працювала комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Засідання відбулось під головуванням Світлани Верчук за участю членів: Юрія Рудя, Андрія Миронюка, Ірини Луцик, Олени Клімашевської, Тетяни Дружинович та Валерія Дружиновича.
У Ковелі депутати продовжують готуватися до сесії
Депутати розглянули дев’ять питань порядку денного. Зокрема, заслухали інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ковельської міської територіальної громади за 2021 рік.

Свої звіти про виконану роботу представили заступники міського голови та директор центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Обранці громади також підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади на 2022 рік. Планують виділити матеріальну допомогу в сумі 100 тисяч гривень на лікування мешканки села Воля-Ковельська Улянки Гірук. Нещодавно мама дівчинки повідомила чудову новину. Необхідні ліки сім’ї дістануться безкоштовно. Адже, вони їх виграли у лотереї від компанії “Новартіс”. Проте, кошти можуть знадобитися для подальшої реабілітації дитини.

Загалом усі проєкти рішень рекомендовані до затвердження на сесії.
У Ковелі депутати продовжують готуватися до сесії