Днями у ЗДО (ясла-садок) №9 «Пролісок» відбувся семінар-практикум для вихователів «Використання інноваційних технологій в системі роботи з подоланням гіподинамії у дошкільників». Мета заходу – удосконалити фахові та професійні компетентності, фізичний та інтелектуальний розвиток дітей дошкільного віку. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
У Ковелі провели семінар-практикум для вихователів
Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Колода акцентувала увагу на тому, що серед важливих завдань дошкільної освіти є забезпечення сприятливих умов для гармонійного фізичного розвитку дитини.
У Ковелі провели семінар-практикум для вихователів
Вихователь Юлія Наконечна розкрила актуальність проблеми гіподинамії для сучасних дітей. Лариса Рудік та Руслана Сагаль поділились досвідом роботи щодо використання елементів здоров’я зберігаючих технологій для покращення рухового режиму.

Учасникам семінару був запропонований відеоперегляд розваги в середній групі «На гостину до Сніговичка». Оксана Якимчук поділилась своїм досвідом використання нестандартного обладнання для поєднання рухової активності і завдань з інтелектуальним навантаженням та познайомила з авторською розробкою: використання стікерів у роботі з дітьми.
У Ковелі провели семінар-практикум для вихователів
Педагогам закладів дошкільної освіти громади також був запропонований майстер-клас «Рухливі ігри по-новому», де вихователь Тетяна Моголюк презентувала сучасні нейроігри та кінезіологічні вправи, а інструктор з фізкультури Наталія Давидова представила ігрові вправи Олени Аксьонової (програма «Школа розумного руху»).

Такі зустрічі формують професійне зростання та компетентність, сприяють набуттю нових знань, умінь, які педагоги використовують у своїй роботі. Адже саме дошкільна освіта формує особистість дитини, яка проявляється в розвинених емоціях, керованій поведінці.
У Ковелі провели семінар-практикум для вихователів