Детальний план території розміщення житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Першотравневій в селі Заріччя Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області (скачати). Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Першотравневій в селі Заріччя Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області».
Розпочато процедуру громадського обговорення містобудівної документації
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень її використання згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Тойкутської сільської ради від 24 вересня 2020 року №48/7 Про розроблення документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд у селі Заріччя по вул. Першотравнева».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєкту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північній частині села Заріччя. В межах проектної території формується земельна ділянка площею 0,25 га, за рахунок земель Тойкутської сільської ради для будівництва житлового будинку та господарських будівель і споруд. На земельній ділянці планується розмістити індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі. Площа забудови складатиме 195,0 кв.м, площа мощення – 332,0 кв.м, озеленення – 1973,0 кв.м.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів


Графічні матеріали:

- Схема розташування території у планувальній структурі міста

- План існуючого використання території

- Проектний план

- Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

- Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради.

www.kowelrada.gov.ua у розділі «прозора громада», рубриці «публічна інформація», сторінці «архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 22 лютого 2022 року до 23 березня 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну поштуzvernennya@kovelrada.gov.ua до 23 березня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Першотравневій в селі Заріччя Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області» відбудуться 14 березня 2022 року о 16.00 в приміщенні Будинку культури за адресою: Ковельський район, село Тойкут, вул. Перемоги, 10.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради»