Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів провів її голова Андрій Мілінчук за участю членів Віри Федосюк,Тетяни Середюк, Галини Стасюк та секретаря міської ради Оксани Багнової.Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
Депутати заслухали звіти керівників правоохоронних органів, заступників міського голови та старост
Депутати погодили проєкти рішень про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту підприємства теплових мереж «Ковельтепло”, Положення та склад узгоджувальної комісії щодо вирішення земельних спорів, Положення про відділ інформаційної роботи.

Взяли до відома звіти заступників міського голови Тараса Яковлева, Наталії Маленицької, Віктора Жигаревича, старост Зеленського, Тойкутського, Білинського та Ружинського округів про виконану роботу у 2021 році.

Про результати діяльності Ковельської окружної прокуратури обранців громади інформував її керівник Юрій Новосад.

Начальник Ковельського РУП ГУНП у Волинській області Андрій Литвин доповів про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку та виконання міської програми профілактики правопорушень і злочинів.
Депутати заслухали звіти керівників правоохоронних органів, заступників міського голови та старост
Він, повідомив, що у Ковелі уже встановлено понад 40 камер відеонагляду. Працюють вони у місцях найбільшого скупчення людей, Ті, які оснащені системою розпізнавання номерних знаків транспортних засобів, розташовані на в’їздах/виїздах у місто Ковель та окремих перехрестях.

Як відомо, депутати затвердили програму профілактики правопорушень і злочинів на 2022-2024 роки та передбачили на її реалізацію у нинішньому році 250 тисяч гривень. Ці кошти використають на придбання та встановлення камер відеоспостереження, їх обслуговування і забезпечення функціонування.
Депутати заслухали звіти керівників правоохоронних органів, заступників міського голови та старост
Депутати попросили начальника поліції, визначаючи наступні локації, подбати, аби камери були розміщені на території об’єктів комунальної власності. Йдеться про набережну, парки та сквери.

Усі питання комісія рекомендувала на затвердження сесії, яка відбудеться у четвер, 24 лютого.