Шановні ковельчани, жителі нашої територіальної громади!

Всі ми знаємо про тривожну ситуацію в зв’язку із визнанням Росією так званих ДНР та ЛНР та порушенням суверенітету України. Не буду вдаватися до аналізу таких зухвалих дій держави-агресора – це справа світової спільноти, політиків та дипломатів.
Звернення Ковельського міського голови Ігоря Чайки
Наше завдання сьогодні — зберігати спокій, не панікувати, виконувати звичну роботу, але щодня працювати над планом Б. Тому коротко про те, що ми робимо вже зараз і що важливо знати.

– Абсолютно всі спеціалізовані служби цивільного захисту Ковеля пройшли відповідні перевірки та готові виконувати завдання за призначенням. Таких служб у нас є дев’ять і кожна з них зосереджена на внутрішньому алгоритмі дій у випадку надзвичайної ситуації.

– У місті дислокується окремий батальйон територіальної оборони. Для його потреб ми вже виділили окреме приміщення на вулиці Драгоманова, 17 та передбачимо кошти з бюджету громади для вирішення першочергових потреб військових. До речі, на військову службу за контрактом саме в цей батальйон можуть записатися всі, хто бажає долучитися до оборони рідного міста та нашої країни.

– У місті діє громадський штаб оборони Ковеля. В рамках кампанії “Не панікуй, готуйся” проводяться вишколи з військової підготовки та надання першої домедичної допомоги. Останнє таке заняття, наприклад, відбулося 20 лютого на базі центру національно-патріотичного виховання “Волинська Січ”. Для всіх, хто бажає опанувати ази домедичної підготовки — такі навчання на постійній основі проводить Ковельський фаховий медичний коледж.

– Проведено роботу з активом міських ОСББ на предмет розчищення підвалів у будинках та підготовки місць екстреного укриття людей. Таке ж навчання відбується у всіх школах та дитсадках.

– Розроблено алгоритм взаємодії зі всіма службами, відповідальними за постачання світла, води та зв’язку. Дорожню карту безпеки, за якою ми будемо звіряти наші дії у випадку надзвичайної ситуації, ми максимально розповсюдимо серед жителів громади.

Прошу всіх зберігати спокій. Підтримувати власний емоційний стан, своїх близьких та друзів. Не панікувати, але бути готовим. Ми – на своїй землі У своєму місті. І у нас одна мета — незалежна, успішна, демократична та сильна Україна!Звернення Ковельського міського голови Ігоря Чайки
Звернення Ковельського міського голови Ігоря Чайки
Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.