Працювала постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку території об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр. Засідання провів голова комісії Павло Семенюк за участі членів – Сергія Дружиновича, Олени Мигулі, Маргарити Зайцевої. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
У Ковелі профільна комісія розглянула земельні питання
Депутати розглянули понад сто двадцять питань порядку денного. Вони стосувалися затвердження проєктів землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства , для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, садівництва, безоплатну передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, затвердження проєктів та документацій із землеустрою, дозволів на розроблення детальних планів територій.
У Ковелі профільна комісія розглянула земельні питання
Роз’яснення щодо проєктів рішень надавали начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов та начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.