1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…

Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…

Сьогодні, 3 березня, ковельчани попрощалися зі своїм земляком, старшим лейтенантом Андрієм Решетіловим. Він загинув біля селища Городок, що на Житомирщині.
Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…
Чорні стрічки на наших жовто-блакитних прапорах, Державний Гімн. Сліз не стримує ніхто. Андрієві було лише 26. На Житомирщині у нього залишилися дружина та маленька півторарічна донечка, у Ковелі – батьки нашого Героя.
- Сьогодні ворог нищить і шматує нашу країну. Залишає на її тілі глибокі рани, руйнує мирні українські міста. На це важко дивитися, у це страшно повірити. Ще страшніше, коли вбивають наших дітей тільки за те, що вони люблять свою землю і стали на її захист від людиноненависницької орди. Священний обов’язок сина — захистити матір, воїна — захистити матір-Україну. І саме це зробив Андрій та сотні інших його побратимів. І тому на землі вони стають Героями та Ангелами на небі. Вклоняємось до землі батькам за такого сина, - сказав у своїй промові міський голова Ігор Чайка.
Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…
Андрія всі пам’ятають як дуже веселу, життєрадісну і надзвичайно добру людину.
- Хочу тобі подякувати за те, що ти віддав життя за нас, за те, щоб ми тут жили. Ти був хорошим другом, ти був хорошим хрещеним батьком, ти був хорошим воїном. Дякую тобі за все, — сказав його друг Денис Михалевич.
Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…Ковельчани попрощалися зі своїм Героєм…
Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#ВоєннийСтан #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також