1. Головна
  2. Новини
  3. У жінок, які вимушено переїхали в Ковель із зони бойових дій, за час війни народилося 5 немовлят

У жінок, які вимушено переїхали в Ковель із зони бойових дій, за час війни народилося 5 немовлят

Ковельське МТМО продовжує надавати медичну допомогу дорослим та дітям, які вимушено покинули власні домівки в регіонах, де зараз ведуться бойові дії. Стресові ситуації, спричинені війною, довготривалі переїзди негативно позначилися на здоров’ї багатьох переселенців. Лікарі ведуть прийоми таких хворих, консультують та лікують.
У жінок, які вимушено переїхали в Ковель із зони бойових дій, за час війни народилося 5 немовлят
З часу повномасштабного вторгнення російських військ на територію України за амбулаторною допомогою до терапевтів, педіатрів Центру ПМСД та вузькопрофільних спеціалістів Ковельського МТМО звернулося 64 пацієнта, з них – 17 дітей.

На стаціонарному лікуванні в центральній райлікарні зараз перебуває 14 внутрішньо переміщених осіб. Ще 7 – виписані з лікарні.

У Ковельському пологовому будинку в жінок, які вимушено переїхали із зони бойових дій, народилося 5 немовлят. Загалом до лікарів жіночої консультації та пологового будинку звернулося 56 пацієнток з різних регіонів України. Під професійним наглядом акушерів та гінекологів зараз перебуває 5 жінок, ще 11 – проліковано.

- У наших медичних закладах є все необхідне для пацієнтів: ліки, тепло, комфорт та затишок. А ще - повноцінне харчування та дбайливий догляд персоналу, - зазначає у дописі на сторінці медичного об'єднання генеральний директор Валентин Вітер.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельське МТМО надає медичну допомогу дорослим та дітям, евакуйованим з різних регіонів України

Ковельське МТМО надає медичну допомогу дорослим та дітям, евакуйованим з різних регіонів України
Крім того, у пологовому будинку чекають майбутніх матусь: приймають пологи та ставлять на облік вагітних, які прибули до нас з інших регіонів. Послуги по веденню вагітності та пологах - безкоштовні!