1. Головна
  2. Новини
  3. Як працюють комунальні служби Ковеля в умовах воєнного стану?

Як працюють комунальні служби Ковеля в умовах воєнного стану?

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з керівниками комунальних підприємств спілкувалася журналіст газети «Вісті Ковельщини» Вікторія Зінчук.
Як працюють комунальні служби Ковеля в умовах воєнного стану?
Комунальні служби міста продовжують надавати якісні послуги мешканцям Ковеля. Тож велика вдячність усім комунальникам! У цей непростий час від вашої роботи залежить дуже багато.

- Працюємо в штатному режимі, працівники щодня виконують свої звичні професійні обов’язки, - розповідає начальник РЖКП-1 Віктор Солов’янчук. – Сміття у місті вивозимо, як і раніше, прибирання території проводиться за графіком. Усі працівники підготовлені, працюємо цілодобово. Постійно працюють і аварійні бригади, ми стараємося виконувати всі заявки, які до нас надходять. Всі працівники на місці, окрім тих, які поповнили ряди тероборони. Ми залучаємося й до ремонту, пов’язаного з потребами територіальної оборони.

Люди працюють у часи війни, щоб забезпечити життя у місті. Водночас комунальники просять споживачів сплачувати за надані послуги, аби підприємства могли виконувати свої функції.

У зв’язку з несплатою за комунальні послуги погіршився фінансовий стан підприємства. Оплата від населення зменшилася у рази, фінансових надходжень немає, а послуги повинні надаватися безперебійно. Воєнний стан не звільняє громадян від сплати комунальних платежів, лише не нараховуються пеня та штрафи, які, власне, ми й до цього не нараховували.

- Тому звертаюся до мешканців міста з розумінням поставитися до ситуації і активізуватися щодо оплати коштів за житлово-комунальні послуги, - говорить керівник РЖКП-1 Віктор Солов’янчук.

Очільник КП «Добробут» Ігор Михалевич говорить, що в умовах воєнного стану підприємство стабільно працює.

- Нині проводяться роботи з ремонту та утримання доріг: почали латати дороги, у місцях найбільшого пошкодження кладемо новий асфальт, - каже Ігор Миколайович. – За рішенням військової адміністрації відновлено зовнішнє освітлення в місті. Підприємство працює й на потреби територіальної оборони.

На разі тривають роботи з обрізки дерев, які відкладати не можна. Зелені насадження упорядковують, щоб вже з настанням теплих весняних днів вони росли і розвивалися з новою силою.

Незважаючи на складність роботи в умовах воєнного стану, ПТМ «Ковельтепло» робить усе можливе, аби ковельчани були з теплом та гарячою водою. Це особливо важливо ще й тому, що зараз в місті проживає велика кількість евакуйованих із зони бойових дій мешканців, серед яких багато дітей.

- Триває опалювальний сезон. Усі котельні в місті працюють стабільно. Наразі є достатній запас паливних ресурсів. Вжито заходи для посилення безпеки об’єктів ПТМ «Ковельтепло». Посилено охорону на котельнях, теплопунктах, тепломережах. Діє жорсткий пропускний режим, - розповідає директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко. - Аварійно-диспетчерською службою ведеться посилений контроль, спрямований на виявлення пошкоджень зовнішнього газового обладнання, предметів, схожих на вибухові пристрої, сторонніх осіб, які знаходяться на території об’єктів.

Попри небезпеку, на яку наражають себе працівники котелень, вони залишаються на своїх робочих місцях під час оголошення «Повітряної тривоги», аби забезпечити безперебійне постачання тепла і гарячої води споживачам. П’ятеро співробітників ПТМ «Ковельтепло» були призвані до лав Збройних Сил, тож нині боронять Україну від ворога зі зброєю в руках.

- Одностайним було рішення колективу перерахувати 20% місячної заробітної плати для потреб армії: за ці кошти придбали 20 тонн дизпалива. Крім того, нашим військовим підприємство передало дві одиниці вантажної техніки, - зазначає Володимир Бойко.

Безперебійно працюють і виконують актуальні виробничі завдання працівники УВКГ «Ковельводоканал». По місту встановлено водонапірні колонки у тих місцях, де є така технічна можливість: на перехресті вулиць Винниченка-Незалежності, біля меморіального комплексу Слави і на вулиці Олени Пчілки, що поряд із Ковельською центральною райлікарнею МТМО. Адміністрація «Ковельводоканалу» прийняла відповідне рішення у зв’язку з введенням воєнного стану в нашій державі, щоб люди могли вільно набрати собі вдосталь води.
Як працюють комунальні служби Ковеля в умовах воєнного стану?
Міський голова Ігор Чайка дякує нашим комунальникам за те, що у цей непростий час, пов’язаний із російським вторгненням в Україну, вони продовжують надавати якісні послуги мешканцям міста.

Для перемоги над ворогом необхідною є спільна боротьба на усіх фронтах. Головне завдання комунальних служб – забезпечувати життєдіяльність органів влади, установ та підприємств, житлового сектора. І керівництво, і звичайні рядові працівники сьогодні працюють на спільний результат – перемогу.

Підготувала Вікторія ЗІНЧУК.

#Ковельтепло #Ковельводоканал #КомунальніПослуги #ВістіКовельщини

Коментарі

Читайте також